Že se komfort a těžká technika vzájemně vylučují? Vyzkoušejte naše doplňkové služby a přesvědčíte se o opaku. Ve všem, co děláme, klademe, vedle profesionality, důraz především na osobní přístup. Nebojte se mít speciální přání, jistě pro Vás najdeme to pravé řešení.

Servis a opravy stavebních strojů

• záruční a pozáruční servis
• údržba strojů
• celková diagnostika a seřízení
• opravy hydraulických prvků

Servis a opravy poskytujeme buď jako součást poprodejní péče, nebo jako samostatnou službu. To znamená, že se o Váš stroj odborně postaráme i v případě, že jste ho nekoupili u nás.

Zajišťujeme jak dílenský servis, tak opravy přímo v terénu.

Doručení objednávky

Budete-li mít zájem, zajistíme Vám dopravu zakoupených dílů a příslušenství na místo určení. Zboží lze přitom zaplatit až při převzetí.

Stavební stroje si je, vzhledem k velikosti, vhodnější vyzvednout přímo u nás. V případě potřeby se ale můžeme domluvit na individuálním způsobu dodání.

Stroje a náhradní díly na zakázku

Pokud v našem katalogu chybí stroj nebo díl, který sháníte, kontaktujte nás. Bude-li existovat způsob, jak Vaši poptávku uspokojit, určitě ho nalezneme. Máme rozsáhlé kontakty a dlouholeté zkušenosti na trhu stavebních strojů, s jejichž pomocí pro Vás dokážeme vyhledat vhodný stroj u nás nebo v zahraničí.

× Available from 08:00 to 22:00