Drtič na pařezy Dipperfox

Dipperfox Stump Crusher je profesionální příslušenství pro rypadla. Tento výkonný stroj připojený k ramenu rypadla, potěší každého uživatele těžké techniky. Díky oceněné konstrukci je práce efektivnější a mnohem rychlejší. Tím šetří Váš čas a peníze.

Drtič pařezů provrtává pařezy a jejich kořeny a tlačí všechny zbytky hluboko do země. Odpadá tedy nutnost dalšího čištění těžebních lokalit – po dokončení prací jsou lokality plně přístupné pro vozidla údržby a poskytují dobré podmínky pro nově vysazené stromy. Není třeba sbírat, přepravovat a využívat zbytky – což vám ušetří ještě více času a zdrojů.

Dipperfox, navržený a vyrobený v Estonsku, si klade za cíl stát se průkopníkem ve vývoji inteligentních, snadno použitelných a účinných nástrojů a příslušenství pro těžká zařízení.

Dipperfox 850 je možné nasadit na nosiče o hmotnosti od 14 – 30 tun. Připojení pomocí adaptační desky na široké spektrum nosičů.

Stump Crusher 850:

Hlavní výhody drtiče Dipperfox:

Rychlost

Dipperfox odvede stejnou práci 5-10krát rychleji než většina konkurentů a rozdrtí pařez za pouhých 20-30 sekund. Pokud je to jen jeden pařez, tak proč se obtěžovat počítat čas. Pokud však potřebujete odstranit 100 nebo 1 000 pařezů, je v tom celý rozdíl.

Variabilita

Rotující nože rozdrtí a vtlačí všechny zbytky dřeva do země a nezanechají po sobě žádné krátery ani prázdná místa. Místo pro vyčištění nepotřebuje žádné další vybavení a je připraveno pro výsadbu nových stromů. Je tak vhodný pro použití v lese i v zástavbě.

Spolehlivost

Použití menšího počtu pohyblivých částí zvyšuje odolnost drtiče a nastavitelný převod umožňuje vydat maximální výkon při skutečně nízkých rychlostech otáčení. To vytváří menší opotřebení nožů, což znamená více nepřerušované práce. Patentovaná konstrukce odolná proti poškození a bezúdržbová převodovka,.

Odstranit 158 pařezů za 54 minut? Zdá se Vám to nereálné? Pro Dipperfox žádný problém! 

Porovnejte rychlost frézovací hlavy Dipperfox se standardním vrtákem:

Dipperfox v akci:

V případě zájmu o daný sortiment nás neváhejte kontaktovat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
    Jak zpracováváme osobní údaje?

    × Available from 08:00 to 22:00